REKRUTACJA: ważne informacje

9.5.2017

Trwa pierwszy etap rekrutacji do szkoły policealnej, szkoły medycznej i liceum dla dorosłych Żak w Rzeszowie.

W pierwszym etapie, do szkoły zostaną przyjęte wszystkie osoby, które złożą wymagane dokumenty do sekretariatu w terminie do końca maja,  po uprzedniej rezerwacji miejsca on-line: http://szkolyzadarmo.pl

Nauka ZA DARMO w Żaku, oznacza całkowity brak opłat, przez cały cykl nauki (co gwarantujemy również pisemnie podczas składania podania do szkoły).

Rekrutacja do szkoły policealnej oraz szkoły medycznej odbywa się na podstawie świadectwa szkoły średniej (matura nie jest wymagana).

Obecna rekrutacja do liceum ogólnokształcącego jest ostatnią podczas której absolwentów szkoły zawodowej przyjmujemy na 3 semestr nauki w LO.

O przyjęciu do szkoły decyduje kolejność złożonych podań.

Pełna Oferta Edukacyjna Szkoły ŻAK- Lato 2017

Więcej informacji można otrzymać pod numerem telefonu: 17 850 19 44

Sekretariat Szkoły ŻAK: Rzeszów, Sobieskiego 2d/1,

czynny: pon-pt w godz. 8.00-17.00 oraz w soboty w godz. 9.00-14.00