Harmonogram Egzaminów Zawodowych - styczeń 2024

1.12.2023

Poniżej zamieszczony został szkolny harmonogram egzaminów zawodowych. Przypominamy o konieczności pojawienia się na 20 minut przed wyznaczoną godziną egzaminu z dowodem osobistym oraz długopisem z czarnym tuszem.

Informujemy, że warunkiem ukończenia szkoły policealnej jest przystąpienie do obydwu części (pisemnej i praktycznej) egza
minu zawodowego. Osoba, która nie zgłosi się na egzaminy zawodowe nie otrzyma świadectwa ukończenia szkoły policealnej.

Słuchacz, który z przyczyn losowych lub zdrowotnych nie przystąpi do egzaminu w terminie głównym może przystąpić do egzaminu w terminie dodatkowym. W tym celu należy złożyć do dyrektora szkoły udokumentowany wniosek nie później niż w dniu, w którym odbywa się część pisemna lub część praktyczna egzaminu.

Przypominamy o zakazie wnoszenia do sali egzaminacyjnej urządzeń telekomunikacyjnych. Będzie istniała możliwość zostawienia ich przed wejściem do sali egzaminacyjnej w wyznaczonym przez Zespół Nadzorujący egzamin miejscu, jednakże nadmieniamy, iż szkoła nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione rzeczy.

Do sali egzaminacyjnej można wnieść wyłącznie przybory wymienione w komunikacie
Okręgowej Komisji Edukacyjnej o przyborach. Zdający mogą również wnieść do sali egzaminacyjnej małą butelkę wody, która nie zawiera etykiety. Podczas egzaminu butelka może stać wyłącznie na podłodze przy nodze stolika.

W przypadku braku możliwości pojawienia się na egzaminie należy KONIECZNIE złożyć pisemną rezygnację w sekretariacie szkoły.

Informatory o egzaminie zawodowym dotyczące poszczególnych zawodów w poniższym linku:

W zawodach OPIEKUN MEDYCZNY, OPIEKUNKA ŚRODOWISKOWA, TECHNIK MASAŻYSTA na cześć praktyczną egzaminu wymagany jest odpowiedni ubiór medyczny w dowolnym zestawie - bluzka + spodnie lub leginsy, bluzka + spódnica, fartuszek, buty zmienne, brak biżuterii, spięte włosy. W zawodzie FLORYSTA - fartuszek, buty zmienne, spięte włosy.