Harmonogram Zjazdów : rozpoczęcie semestru

7 lutego 2018

Drodzy Słuchacze, poniżej znajdziecie informacje odnośnie terminów rozpoczęcia nauki w semestrze wiosennym, w Szkole ŻAK w Rzeszowie.

Rozpoczęcie semestru oraz pierwsze zajęcia dla Słuchaczy Szkoły Medycznej ŻAK (technik masażysta), odbędą się w tygodniu 19-22 luty 2018, w budynku ŻAKa (ul. Hetmańska 2).

Spotkanie inauguracyjne, dla semestrów rozpoczynających naukę w Szkole ŻAK, odbędzie się w sobotę 24.02.2018 na stołówce szkolnej w V LO w Rzeszowie (Szkoła Sportowa), ul. Hetmańska 38, według poniższego harmonogramu.

Po Inauguracji odbędą się obowiązkowe zajęcia wprowadzające (1,5h) na każdym z kierunków.

Godzina 9.00: Liceum dla dorosłych: semestr I oraz semestr III

Godzina 9.45: Kosmetyka, Informatyka, Turystyka Wiejska

Godzina 10.30: Administracja, Rachunkowość, Obsługa Portów i terminali lotniczych, Geodeta

Godzina 11.15: BHP, Florystyka, Opiekun Medyczny

Godzina 12.00: Dekorator Wnętrz, Przedstawiciel Handlowy, Grafika Komputerowa, Terapeuta ds. Uzależnień, Wizaż i Stylizacja, Fryzjerstwo, Agent Celny, Instruktor Fitness, Biomasaż, Konsultant żywienia człowieka.

Pierwsze zajęcia dla kontynuujących naukę na kolejnym semestrze (Semestry wyższe) odbędą się w 3-4 marzec 2018.

Szczegółowe plany zajęć na semestr wiosenny 2018 pojawią się na naszej stronie internetowej oraz na www.facebook.com/zak.rzeszow w terminie do 15 lutego 2018.