• zak.edu.pl  »
  • Aktualności  »

Plany zajęć luty - czerwiec 2023/2024 - Szkoła Policealna, Liceum Ogólnokształcące

7.2.2024

Poniżej plany zajęć Liceum Ogólnokształcącego oraz Szkoły Policealnej na semestr letni od lutego 2024 do czerwca 2024 r. Prosimy o każdorazowe sprawdzanie aktualności w piątek wieczorem przed zjazdem w celu sprawdzenia rozkładu sal oraz ewentualnych zmian w planach. Miejsce zajęć znajduje się w osobnym komunikacie.

W grupach:

• Florysta I i II semestr,

• Technik usług kosmetycznych I i IV semestr

• Technik BHP I i II semestr

występuje podział na grupy. Listy z podziałem na grupy znajdują się (lub zostaną zamieszczone niebawem).

Plany będą zamieszczane sukcesywnie. Część harmonogramów jest zaplanowana na miesiące luty i marzec. W najbliższym czasie będą doplanowane zajęcia na pozostałe miesiące.

W sytuacjach szczególnych Dyrektor Szkoły zastrzega sobie zmianę planów zajęć.

Bardzo prosimy o kierowanie się przede wszystkim informacjami zamieszczonymi na poniższych planach zajęć, a nie w strefie słuchacza.

Życzymy miłej nauki :)