Wyniki egzaminów zawodowych - sesja czerwiec 2022

Wyniki egzaminów zawodowych.

31.8.2022

Szanowni Państwo,

wyniki egzaminu przeprowadzonego w sesji czerwiec 2022 r., zostaną ogłoszone przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Krakowie dnia 31 sierpnia br. (środa) ok. godz. 13:00.

Certyfikaty potwierdzające kwalifikację w zawodzie oraz dyplomy potwierdzające kwalifikacje zawodowe zostaną przekazane do szkół 7 września 2022 r. Od tego dnia mogą Państwo zgłaszać się do szkoły po odbiór dokumentów.

Osoby, które nie uzyskają pozytywnego wyniku z egzaminu w sesji czerwiec 2022 r., mogą ponownie złożyć deklarację przystąpienia do egzaminu w sesji styczeń - luty 2022 r. w terminie do 7 września br. Wypełnioną deklarację prosimy złożyć osobiście w sekretariacie szkoły lub przesłać skanem na adres rzeszow@zak.edu.pl. Wzór deklaracji w załączeniu.