• zak.edu.pl  »
  • Aktualności  »

Plany zajęć luty - czerwiec 2023/2024 - Szkoła Medyczna, Szkoła Opieki Medycznej

7.2.2024

Poniżej plany zajęć dla Szkoły Policealnej Medycznej oraz Szkoły Policealnej Opieki Medycznej na semestr letni od lutego 2024 do czerwca 2024 r. Prosimy o każdorazowe sprawdzanie aktualności w piątek wieczorem przed zjazdem w celu sprawdzenia rozkładu sal oraz ewentualnych zmian w planach.

Zajęcia na kierunkach terapeuta zajęciowy, technik masażysta, opiekun medyczny odbywają się w budynku na ul. Hetmańskiej 2 w Rzeszowie.

W sytuacjach szczególnych Dyrektor Szkoły zastrzega sobie zmianę planów zajęć.

Bardzo prosimy o kierowanie się przede wszystkim informacjami zamieszczonymi na poniższych planach zajęć, a nie w strefie słuchacza.

Życzymy miłej nauki :)