PLANY ZAJĘĆ 30-31.05.2020 r.

Plany zajęć dla nauczania zdalnego na najbliższy weekend

27.5.2020

W związku z zaistniałą sytuacją oraz zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 Szkoły ŻAK wprowadzają tryb nauczania zdalnego.
Na ten moment poniżej zostają zamieszczone zbiorcze plany zajęć dla Szkoły Policealnej, Szkoły Opieki Medycznej, Ośrodka Kursowego, KWALIFIKACYJNYCH KURSÓW ZAWODOWYCH oraz Liceum Ogólnokształcącego na weekend 30-31.05.2020 r. Forma tych zajęć, to udostępnienie materiałów odpowiadających lekcjom z harmonogramu, za pośrednictwem strefy słuchacza, w związku z czym prosimy, o zakładanie swoich indywidualnych kont:
https://strefa.zak.edu.pl/login oraz lekcje poprzez aplikację ZOOM zgodnie z harmonogramem zamieszczonym poniżej, dlatego też zgodnie z instrukcjami mailowymi, prosimy o zarejestrowanie się również na stronie https://www.zoom.us/signup

801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp
Zapisz
się online

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.