Ostatnie miejsca! Zapisz się już dziś

Rekrutacja dobiega końca… nie przegap swojej szansy!

25.9.2020

Wielkimi krokami zbliża się koniec letniej tury rekrutacji. To ostatnia szansa, aby zapisać się na kierunki w ramach kształcenia jednorocznego oraz do bezpłatnych szkół policealnych.

Stoisz przed dylematem? Zastanawiasz się jak odmienić swoje życie, zmienić branżę, albo uzyskać stabilne źródło dochodu jednocześnie rozwijając swoją pasję? To proste! Postaw na edukację. Nauka nowych umiejętności, zdobycie pożądanych na rynku pracy kwalifikacji pozwoli Ci na osiągnięcie kilku korzyści, o których szerzej opowiemy za chwilę.

Najważniejsze to nie przegapić swojej szansy. Końcówka rekrutacji oznacza wyczerpywanie limitów przyjęć na kierunki. Ostatnie wolne miejsca nie będą czekać wiecznie… Zapisz się online już dziś!

Korzyści wynikające z podjęcia nauki w Szkole Żak

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia i praktycznych umiejętności przydatnych w pracy na wymarzonym stanowisku;

• szybki efekt – nie musisz spędzać kilku lat na nauce, aby otrzymać upragnione wykształcenie;

• wygodnie i bez rezygnowania z dotychczasowych zobowiązań – nauka w trybie zaocznym pozwala Ci na pogodzenie pracy z edukacją;

• w pakiecie taniej – łącz kierunki, uzyskaj dodatkowe kwalifikacje do pracy i postaw na podwójną porcję wiedzy.

Nie zwlekaj ani chwili dłużej – podejmij decyzję już dziś i zapisz się do Szkoły Żak, zanim ktoś Cię wyprzedzi.

Ofertę bezpłatnych szkół policealnych znajdziesz tutaj >>

Ofertę bezpłatnych szkół medycznych znajdziesz tutaj >>

Jeżeli jesteś absolwentem szkoły branżowej to ostatnia szansa, aby zapisać się do liceum dla dorosłych i ukończyć je w 2 lata! Zapisz się online.