• Start  »

Harmonogram Egzaminów Zawodowych: czerwiec - sierpień 2020

17.6.2020

Ostatnia aktualizacja: 2020-06-16 godz. 19:20

Poniżej zamieszczony został szkolny harmonogram egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie. Przypominamy o konieczności pojawienia się na 30 minut przed wyznaczoną godziną egzaminu z dowodem osobistym oraz długopisem z czarnym tuszem.

W przypadku braku możliwości pojawienia się na egzaminie należy KONIECZNIE złożyć pisemną rezygnację w sekretariacie szkoły.

Przypominamy o zakazie wnoszenia do sali egzaminacyjnej urządzeń telekomunikacyjnych. Będzie istniała możliwość zostawienia ich przed wejściem do Sali egzaminacyjnej w wyznaczonym przez Zespół Nadzorujący egzamin miejscu, jednakże nadmieniamy, iż Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione rzeczy.

Do sali egzaminacyjnej można wnieść wyłącznie przybory wymienione w komunikacie
Okręgowej Komisji Edukacyjnej o przyborach oraz zdający mogą również wnieść do sali egzaminacyjnej małą butelkę wody, która nie zawiera etykiety. Podczas pracy z arkuszem egzaminacyjnym butelka powinna stać na podłodze przy nodze stolika.

Szczegółowe informacje dotyczące materiałów i przyborów pomocniczych na dole strony.

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy: