Harmonogram Egzaminów Zawodowych: styczeń 2022

30.12.2021

Ostatnia aktualizacja: 2021-12-30 godz. 10:00

Poniżej zamieszczony został szkolny harmonogram egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie. Przypominamy o konieczności pojawienia się na 10 minut przed wyznaczoną godziną egzaminu z dowodem osobistym oraz długopisem z czarnym tuszem.

W przypadku braku możliwości pojawienia się na egzaminie należy KONIECZNIE złożyć pisemną rezygnację w sekretariacie szkoły.

Przypominamy o zakazie wnoszenia do sali egzaminacyjnej urządzeń telekomunikacyjnych. Będzie istniała możliwość zostawienia ich przed wejściem do Sali egzaminacyjnej w wyznaczonym przez Zespół Nadzorujący egzamin miejscu, jednakże nadmieniamy, iż Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione rzeczy.

Do sali egzaminacyjnej można wnieść wyłącznie przybory wymienione w komunikacie
Okręgowej Komisji Edukacyjnej o przyborach. Zdający mogą również wnieść do sali egzaminacyjnej małą butelkę wody, która nie zawiera etykiety. Podczas egzaminu butelka może stać wyłącznie na podłodze przy nodze stolika.

Szczegółowe informacje dotyczące materiałów i przyborów pomocniczych oraz przebiegu egzaminu w formule 2021 na dole strony.

 PRZYPOMINAMY O ZAKAZIE GROMADZENIA SIĘ ORAZ O KONIECZNOŚCI ZAKŁADANIA MASECZEK. SŁUCHACZE NIE STOSUJĄCY SIĘ DO ZALECEŃ RZĄDOWYCH NIE ZOSTANĄ WPUSZCZENI DO BUDYNKU SZKOŁY.

Link do zadań jawnych - MED.03 - https://cke.gov.pl/egzamin-zawodowy/egzamin-zawodowy-formula-2019/jawne-zadania-egzaminacyjne-czesc-praktyczna

 

 

 

 

801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena
Zapisz
się online

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.