Rekrutacja do Szkoły: informacje

28 września 2017

Rekrutacja uzupełniająca w Szkole Policealnej, Szkole Medycznej oraz Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych trwa do ostatniego wolnego miejsca (nie dłużej niż 30.10.2017).

23 Września inaugurowaliśmy rok szkolny na 22 kierunkach, na których wciąż pozostają wolne miejsca.

Podczas kolejnych weekendów 7/8 październik i 14/15 październik odbędą się pierwsze pełne zjazdy dla nowo rozpoczynających Szkołę Żak.

Kierunki w ofercie edukacyjnej z informacją: Nauka za darmo, są całkowicie bezpłatne przez cały cykl nauki.

Rezerwacja miejsca on-line: www.zak.edu.pl/formularz daję gwarancję przyjęcia, jeśli dokumenty potrzebne do zapisu są dostarczone do sekretariatu Szkoły do 14 dni od wysłania zgłoszenia.

Więcej informacji:

pod numerem telefonu: 17 850 19 44 (w godzinach pracy sekretariatu)

przez oficjalny profil Facebook’owy: www.facebook.com/zak.rzeszow

Osobiście w sekretariacie: Rzeszów, Sobieskiego 2d, czynny od pn-pt w godz. 8.00-17.00 oraz w soboty w godz. 9.00-14.00.

Kierunki w rekrutacji: